تبلیغات
چشم به راه آدینه ای که مهدی (عج) بیاید - رهبر انقلاب و یادداشت در حرم حضرت معصومه (س)

چشم به راه آدینه ای که مهدی (عج) بیاید

بر منکر و دشمن مرتضی علی (علیه السلام) لعنت

خداوند شما و همه‌ی متمسكین به ذیل ولایت رفیعه‌ی اهل بیت وحی و فضیلت را موفق به ادای این وظائف بدارد. اینك حرم مطهّر و بیوتات مطهّره‌ی اطراف آن بحمدالله از وضع شایسته‌تری نسبت به گذشته برخوردار است و وسعت و نظافت و ابّهت و انتظامی بیش از گذشته دارد.
یادداشت رهبر انقلاب در دفتر یادبود حرم مطهر حضرت معصومه(س)

به گزارش جهان، در سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومهسلام‌الله‌علیها پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR یادداشتی را كه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سوم مهرماه 1372 در دفتر یادبود آستانه‌ی مقدسه‌ی حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها نوشته‌اند و در حرم مطهر نگهداری می‌شود، منتشر می‌كند.

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیكم یا اهل بیت النّبوة و موضع الرساله، السلام علیك یا قرة عین آل الرسول (ص)

افتخار خدمت در این آستان بلند‌پایه‌ی ملك‌پاسبان، بر شما آقایان و عزیزان، مبارك و گرامی باد. حق بزرگِ این سرچشمه‌ی نور و هدایت كه یكی از ثمرات آن تشكیل حوزه‌ی علمیه‌ی عظیم‌الشأن در سایه‌ی این بقعه‌ی مبارك است، چنان عظیم است كه زبان و قلم چون من حقیر و ناتوانی را رساییِ بیان آن نیست. این حق بر دوش همه‌ی كسانی كه از بركات این بقعه و این حوزه بهره‌مند شده‌اند وظائفی را در خورد توان و امكان می‌گذارد. خداوند شما و همه‌ی متمسكین به ذیل ولایت رفیعه‌ی اهل بیت وحی و فضیلت را موفق به ادای این وظائف بدارد. اینك حرم مطهّر و بیوتات مطهّره‌ی اطراف آن بحمدالله از وضع شایسته‌تری نسبت به گذشته برخوردار است و وسعت و نظافت و ابّهت و انتظامی بیش از گذشته دارد. این رشته‌ی بهسازی باید انشاءالله ادامه یابد و به موازات آن صفا بخشیدن به فضای معنوی و روحی و امكان انتفاع از هدایت الهی در این مكان مقدس نیز باید مورد توجه و اهتمام باشد. خداوند عالمِ عظیم‌القدر مرحوم آیت‌الله حاج شیخ عبدالكریم حائری و مرحوم آیت‌الله بروجردی رحمهم‌االله‌تعالی را با مضطجعه‌ی این مضجع شریف محشور فرماید و روح مقدس امام بزرگوار را كه روحی در همه‌ی تلاش‌های گذشتگان دمید به عالیترین درجات نائل فرماید و شما آقایان عزیز را حفظ كند.
سید علی خامنه‌ای


http://jahannews.com/images/docs/files/000245/nf00245362-1.jpg
نوشته شده در سه شنبه 28 شهریور 1391ساعت 03:55 بعد از ظهر توسط منتظر | نظرات ()
طبقه بندی: رهبری مذاهب دل نوشته تصاویر سیاسی اخبار 

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin