تبلیغات
چشم به راه آدینه ای که مهدی (عج) بیاید - پاسخ به شبهه شماره 1

چشم به راه آدینه ای که مهدی (عج) بیاید

بر منکر و دشمن مرتضی علی (علیه السلام) لعنت

سلام

در خصوص سوال شماره 1  یا بهتر بگم شبهه شماره 1 باید بگم :

در این مورد که خداوند (الله) متعال آگاه از همه چیز است و عالم به اداره ی خداست هیچ شکی نیست و منکر این حرف بدون شک کافر است ولی در این مورد که خداوند به اراده ی خودش می تونه از قدرتهای خودش به انسان ها هم عطا کنه شکی نیست .

به طور مثال در داستان حضرت سلیمان (ع) که در قرآن تاکید میکنم در قرآن ( قابل توجه آقایون وهابی که میگن فقط از داخل قرآن دلیل بیارین ) اومده وقتی حضرت سلیمان خواستار آوردن اون تخت معروف پادشاه کشور همسایه شدن در آخر یکی از یاران ایشان که از جنس انسان بود این تخت رو در فاصله ی یک چشم بر هم زدن آوردن که خداوند در این خصوص می گوید به ایشان (آورنده تخت) کمی از علم کتاب را آموخته بودیم و عطا کردیم.

توجه بکنید علم کتاب گوشه ای از قدرت خداوند که هر انسانی هم نداره این قدرتو ...

و یا قدرت تعبیر خواب ( که در بیش تر مواقع از آینده اطلاع میده) و نوعی از علم غیب هستش رو میتونیم مثال بزنیم که نمونه ی قرآنی اون هم داستان حضرت یوسف (علیه السلام) و تعبیر خواب پادشاه مصر و اطلاع دادن به اون از آینده...

نتیجه می گیریم که خداوند قدرتهای خودشو به بنده های واقعیش عطا میکنه و اطلاع از اتفاقات آینده برای یک انسان غیر ممکن نیست.

دوستان اگر باز هم سوالی بود در خدمتم و لطف کنین اگر شبهه خاصی مد نظرتون هست حتما مطرح بکنین تا به کمک هم جوابش رو پیدا کنیم و منتظر روزی باشیم که :

جواب سوالهامون رو از مهدی فاطمه ( روحی له فداه ) بگیریم .

یا علیمرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin